כוכבים לאוהבים: תחזית אהבה – 10 לאוקטובר 2021

כוכבים לאוהבים: מה קורה לאהבה השבוע?

התהליכים המשמעותיים של השבוע

@ מרקורי כוכב התקשורת בזוית של מתח 150 לכוכב אורנוס התזזיתי

@השמש בזוית של מתח 150 לכוכב נפטון המטשטש ומערפל

@ מרס בזוית של מתח 150 לכוכב נפטון המטשטש ומערפל

 

מתחים ולחצים – נראה שקצת התרגלנו להם בזמן האחרון, אבל השבוע הם מגיעים מכוון שונה: זוית המתח בין מרקורי כוכב התקשורת לכוכב אורנוס מביאה איתה בעיקר שיחות זועמות או קצרים בתקשורת ומתח תקשורתי גבוהה.

לעומת זאת זויות המתח בין נפטון לשמש ולמרס מביאות איתן מתח נפטוני, והמתח הזה גורם לנו לייצר מעורבות רגשית גבוהה שהביי פרודקט שלה הוא ערפול ובלבול, אשליות ופנטזיות, ובעיקר דרמות במקומות שבהם אנחנו לא ממש יודעים מה אנחנו מרגישים, ומייצרים אותן על מנת שנבין מה קורה רגשית ותהיה לנו ברור יותר מה קורה. קוראים לזה – תיאטרון הרגש…

באהבה – כאן קצת קשה לנו ליצור מציאות חמה ואוהבת עד יום רביעי בגלל הזוית של מרקורי בהילוך אחורי עם אורנוס התזזיתי.

לעומת זאת הרגשות מתעצמים בהמשך השבוע כשגם השמש וגם מרס יוצרים את זויות הפעולה עם נפטון: כעת אנחנו יוצרים מחדש צורך לתעל את הרגש למקום יצירתי – וזה נכון בעיקר לאלה מאתנו שכותבים מנגנים וכו – אולם ישנו קושי לתת מקום לאהבה באופן דיסהרמוני שכזה: לפעמים נדמה לנו שאנחנו מאוהבים לגמרי, ולפעמים ברור לנו שאלה אשליות או פנטזיות.. מה האמת, ואיך מתמודדים עם זה?

על כך ניסיתי לענות בסרטון הזה – כוכבים לאוהבים, תחזית האהבה של השבוע.

@

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 10 לאוקטובר 21

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

@

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן