חחזית יומית – ראשון 28 לנובמבר 21

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

ראשון   28/11

ירח בבתולה 180 נפטון 90 שמש ומרקורי 120 אורנוס וונוס (משולש גדול)

שמש במזל קשת 60 סטורן  צמידות מרקורי (מדויק!) 60 סטורן

מרקורי במזל קשת 60 סטורן

ונוס בגדי 60  מרס 120 אורנוס 60 נפטון

מרס במזל עקרב  120 נפטון 60 פלוטו וונוס 90 יופיטר (כניסה)

סטורן במזל דלי

יופיטר במזל דלי

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי

 

השמש ומרקורי מתאחדים היום ויוצרים צמידות בתחילת מזל קשת: הצמידות הזו מביאה איתה טאץ' הרפתקני שדוחף אותנו קדימה.

 אבל.. הירח במזל בתולה הביקורתי שולח זוית פעולה לצמידות הזו, ויוצר אצלנו קונפליקט: לרוץ קדימה בלי חשבון, או לעצור לרגע ולשפר עמדות, או אולי לעשות חשבון נפש נוקב ולהתפנות דווקא לחזק את הקרקע שמתחת לרגלים?

ומצד שני – ונוס נמצאת בקודקוד של משולש קטן ומעשי עם מרס  ונפטון, שבהחלט תומך בעשייה אבל מדורגת ועדיף עם שיתופי פעולה.

על כל אלה ועוד – בסרטון הזה

 

@

והנה גם התחזית השבועית 

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 28 לנובמבר 21

 

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

 

@

 

ומה קורה למזלות?

ראשון  28/11

טלה

אז איך השבוע הזה נפתח? בסידורים: הירח שבמזל בתולה מדגיש את הצורך לנקות את שולחן העבודה לקראת שבוע חדש, ובצדק: עדיף עכשיו… תשלומים ומחוייבויות – זה הזמן.

שור

הירח במזל בתולה מדגיש בתחילת השבוע את הרצון שלכם לעשות את הדברים בדרך שלכם, ואת היכולת היצירתית שלכם לעשות זאת קצת אחרת. זמן לחשוב מחוץ לקופסה.

תאומים

נושאי בית ומשפחה מעסיקים אתכם בתחילת השבוע, וזהו זמן טוב לפתור בעיות הקשורות לבית ולתקשורת עם בני הבית, ולשדרג את התקשורת המשפחתית בכלל. בערב – בילוי ביתי..

 

סרטן

תקשורת – זו מלת המפתח ההכרחית להבנת הדרך שבה נפתח השבוע מבחינתכם: תקשורת אישית בינאישית וחברתית – זה זמנו של הסרטן לצאת קצת מהשריון ו..לדבר.

אריה

צמידות מדויקת בין השמש שליטת המזל שלכם לבין מרקורי כוכב התקשורת פותחת את השבוע הזה. זה מאפשר לכם תקשורת נוחה ישירה ואפקטיבית יותר: זמן לבחור את המלים המדויקות – ולפעול בחכמה.

בתולה

נראה שהשבוע שלכם נפתח ברגל ימין, בתולות. הירח שוהה לו במזל שלכם, הקסם האישי שלכם בשיאו, וזה בדיוק הזמן לעשות את מה שבני ובנות המזל שלכם עושים טוב כל כך: להגדיר מטרות – ולבצע.

מאזניים

לא ממש היום הטוב שלכם, מאזנאים, ואולי משום כך כדאי להתחיל אותו בעדינות, באיפוק, ועם מינון נמוך יותר יחסית של אקשן. הירח הבתולי מדגיש את הצורך לפעול היום בעיקר מאחורי הקלעים.

עקרב

הצד החברתי שלכם הוא זה שמודגש עם פתיחתו של השבוע הזה, וזה אולי הזמן לכמה פגישות עם קולגות מקצועות ושיחה על שיתופי פעולה מסוגים שונים. בערב – בילוי עם ידידים.

קשת

אמביציה ודרייב – אלה מלות המפתח של היום הזה, קשתים: הירח שוהה לו בבית הקריירה ומצ'פר את מי מכם שמוכן לרוץ עם רעיון או יזמה חדשה. קדימה.

גדי

הירח הבתולי מדגיש את הצורך היום לעצור לרגע ולראות את כל התמונה לפני שמתקדמים. יום לחשיבה לטווח ארוך, להחלטות ארוכות טווח, ולהבנה מדויקת של המקום בו אתם נמצאים כעת.

דלי

השמש ומרקורי הופכים את הדלי שלנו לחברותי ונינוח יחסית, אולם המשך השבוע יהיה מתוח יותר, לכן מומלץ דווקא היום להזיז דברים וברוח טובה, לפני שהאנרגיה תשתנה.

דגים

דיאלוג – זו מלת המפתח שמפעילה היום דברים אצלכם, דגיגים: הירח שוהה לו בבית היחסים ומאפשר לכם לנקות משקעים עם בן או בת הזוג, ולדבר על הכל. אל תדחו.

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן