בלוג של אסטרולוג – פרק 4: אני זה מי שרואים, או זה מי שאני מרגיש שאני ?

בלוג של אסטרולוג

דנה כותבת לי: אני בת מזל סרטן שאמור להיות מופנם, רגיש עם מצבי רוח וקשור לאמא שלו.. זה מה שכתוב בכל מקום. אבל  יש לי ים של חברים, אין לי כמעט מצבי רוח, ואמא שלי ממש מעצבנת.. איך אתה מסביר את זה? בלוג 

הרבה אנשים שהתרגלו לדבר על המזל שלהם, מתבלבלים כשהם מבינים שיש עוד מושג אחד שנקרא – אופק. רובם בעצם שמעו עליו, אבל לא הבינו מה זה אומר:  עד שהתרגלתי למזל שלי ולכל מה שזה אומר עלי, עכשיו יש עוד חלק שלי שמייצג אותי בעולם? רגע, מה לקרוא בהורוסקופ: את מזל השמש שלי או את מזל האופק? מזל השמש שלי הוא סרטן, ומזל האופק הוא דלי  ומי משניהם זאת באמת אני?

ובעצם.. אז מי אני באמת?

אז ככה: השמש מייצגת את ה'אני האמיתי' שלי, כלומר תכונות האופי של ה'אני' שלי. האופק הוא מה שאני מציג מול העולם, אבל זה לא אומר שזה לא האני האמיתי שלי, אלא מה שאני בוחר להציג..

רגע,  אז מה זה אומר בעצם, שזו התדמית שלי בלבד? אז זה בעצם סוג של זיוף…

לא זיוף – אלא חלק נוסף שלי. מי אמר שאני רוצה להיחשף לעולם ולהראות לו מי אני באמת? אני מראה לו את התדמית שלי, ואם הוא רוצה להכיר אותי באמת – שיתאמץ ויגלה…

מצד שני, גם האופק הוא חלק אמיתי שלי, ויש לו את הבונוסים שלו שבגללם אני מציג אותו ולא את האני האמיתי שלי.

דנה שואלת: מה לקרוא בהורוסקופ: את מזל השמש שלי או את מזל האופק? מזל השמש שלי הוא סרטן, ומזל האופק הוא דלי  ומי משניהם זאת באמת אני?

אה.. טוב, אין ברירה: לפעמים נגמרות המלים, וצריך גם להראות את זה כדי להבין.

לשם כך בדיוק יצרתי את הסרטון הזה.

 כל הידע הזה ועוד – בקורס שלי, קורס מסטר1 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    Skip to content