תחזית יומית דגים

זהו יום נוסף שבו אתם נמצאים במיטבכם, דגיגים: כעת אפשר להשלים תהליכים שהחלו אתמול, לשתף ברגשות, ובעיקר – לקדם יזמות חדשות ומעניינות שבשבועיים האחרונים חשבתם עליהן, אך לא העזתם לנסות. אז.. זה הזמן: קדימה!

לקריאה

תחזית יומית דלי

הצד החומרי שלכם מודגש היום, ואתם מוזמנים לחשוב חכם באופן כלכלי ולבנות תכנית לתקופה הקרובה של הוצאת כספים חסכונית במיוחד. שעות אחר הצהריים יתאימו למסע קניות חכם לבית למשפחה ולעצמכם

לקריאה

תחזית יומית גדי

המלים שלכם הופכות היום משמעותיות במיוחד, גדיים, כשהירח ששוהה בבית התקשורת שלכם מאפשר לגדי המופנם לדבר בדיוק על מה שמציק לו, או להיפך: על מה שהוא רוצה באמת… זמן טוב למפגשים שמחים, ולעמידה חכמה מול קהל.

לקריאה

תחזית יומית קשת

הירח שוהה גם היום במזל דגים וביחד עם השמש מרקורי וכוכב מרס מהווה מקבץ רגשי בהחלט מכביד על הקשת ההרפתקני שלנו. אבל.. במקום לתת לרגש לעצור אתכם, נצלו אותו כדי ליצור משהו חדש במערכות היחסים, מהול בכנות ובאומץ.

לקריאה

תחזית יומית עקרב

הירח הדגי מדגיש היום את היכולת שלכם להתחבר לחלקים הרכים שלכם, עקרבים, אלה שטמונים מתחת לפוקר פייס ולקשיחות המוכרת. כן, מלים רכות ולב פתוח לרווחה יוכלו לקדם אתכם היום, בתנאי.. שתהיו כנים עם עצמכם. דברו, ועל הכל.

לקריאה

תחזית יומית מאזניים

לא ממש היום הטוב שלכם, מאזנאים: ונוס שליטת המזל שלכם יוצרת היום זוית פעולה מדויקת עם נפטון הרגשני, והמאזנאים שלנו יכולים לשכוח היום מאיזון בין רוח לחומר או בין המלים ללב. זמן טוב לוידויי חצות, ולכתיבה יצירתית במיוחד…

לקריאה

תחזית יומית בתולה

זהו יום נוסף שבו שוהה הירח במזל דגים ממול ביחד עם כוכב נפטון, והשנים מאפשרים לכם התבוננות עומק מעניינת על מערכות היחסים שלכם ועל הדיאלוג הזוגי בכלל. זמן מצוין לשיחות עומק זוגיות, ולשיחות על יחסים ותובנות חדשות.

לקריאה

תחזית יומית אריה

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע קדימה במזל סרטן, המעורבות הרגשית הופכת גבוהה יותר, אולם דווקא עכשיו מאפשרת לכם זוית מעשית של השמש עם כוכב אורנוס להתמודד עם שינויים וגישות חדשות, ולנצל אותם ואותן לטובתכם.

לקריאה

תחזית יומית סרטן

הירח שוהה במזל דגים השייך גם הוא ליסוד המים, אלא שהיום הירח צמוד לכוכב נפטון הרגשי שמביאה איתו נדנדה רגשית לא יציבה. זהו זמן מעניין של פגישות עם אנשים חדשים ורעיונות מקוריים, אולם לא זמן של עשייה פרופר. גלו אורך רוח.

לקריאה

תחזית יומית תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם עושה צעדים אחרונים במזל סרטן, אבל המעורבות הרגשית הגבוהה מביאה איתה עדיין מצבי רוח משתנים במהירות, ותחושות של חוסר יציבות. זמן טוב לשיחות עומק על רגשות ועל יחסים, אבל לא לאקשן…

לקריאה

תחזית יומית שור

ונוס שליטת המזל שלכם יוצרת היום זוית פעולה מדויקת עם כוכב נפטון, אלמנט שעלול לגרום להחלטות של היום הזה להיות רגשניות וגרועות במיוחד. אולי משום כך כדאי להניח היום לאקשן מכל סוג, והחלטות – לדחות לסוף השבוע, אם אפשר.

לקריאה

תחזית יומית טלה

גם היום הזה לא מוצא אתכם במיטבכם, טלאים: הירח במזל דגים מביא איתו חולשה מסויימת, וכדאי לדחות את הפגישות החשובות שלכם למחר או מחרתיים. היום כדאי להתמקד בנעשה מאחורי הקלעים ולא בקדמת הבמה. סבלנות.

לקריאה

תחזית יומית דגים

אחרי יומיים שבהם לא הייתם במיטבכם, עובר הירח למזל שלכם, דגיגים: כעת הזמן לפגישות החשובות של השבוע ולשיחות המשמעותיות. את כל מה שלא תספיקו היום כדאי גם להעביר למחר, כדי שלא להחמיץ את המומנטום.

לקריאה

תחזית יומית דלי

נושאי חומר וכספים על הפרק והם מעסיקים אתכם היום ומחר, דליים. זהו זמן טוב למבט עומק בנעשה בחשבון הבנק שלכם, לסגירת אוברדראפט אם אפשר, להחזר חובות, ולבניית ציר כלכלי יציב, לעצמכם ולמשפחה.

לקריאה

תחזית יומית גדי

השבוע הזה נפתח באופן תקשורתי במיוחד מבחינתכם, גדיים: הירח שוהה לו בבית התקשורת שלכם ומאפשר לכם להתמקד לא רק במלים שלכם, אלא גם בכוונות שמאחוריהן. זמן לשיחות מדויקות, ולעמידה מוצלחת מול קהל.

לקריאה

תחזית יומית קשת

השבוע הזה נפתח עם טאץ' ביתי במיוחד, קשתים: הירח שוהה במזל דגים המאכלס את בית המשפחה שלכם, מה שאומר השקעה אמיתית בבית ובסביבתו, ובעיקר – ביחסים בתוך הבית. בערב – בילוי ביתי כיפי אמיתי.

לקריאה

תחזית יומית עקרב

הצד הרומנטי שהעקרב טורח פעמים רבות להסתיר, דווקא מודגש היום… הירח שוהה בבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, ומאפשר לכם לבטא את עצמכם באופן ישיר וכפי שאתם באמת. זמן טוב לאהבה חדשה, עקרבים…

לקריאה

תחזית יומית מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה היום בזוית עימות מדויקת עם כוכב יופיטר, זוית שמאפשרת לכם לפתוח ערוצי תקשורת חדשים אל העולם, ולהשקיע קצת יותר בדיאלוג עם חו'ל. זמן טוב לתכנן נסיעה שתרחיב אופקים.

לקריאה

תחזית יומית בתולה

זוגיות ויחסים – נראה שזה האישו היום, בתולות: כעת הזמן יותר לעשייה בשנים, מאשר לפעילות סוליסטית. זמן להשקיע קצת יותר בתקשורת שבינו לבינה, בתולות, ולנהל שיחות עומק בארבע עינים, אם אפשר,

לקריאה

תחזית יומית אריה

השמש שליטת המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל סרטן, והמעורבות הרגשית הגבוהה הזו אינה מיקום קל לאריות שרגילים לאקשן בעדיפות ראשונה, ולא לשיחות רגשניות…הירח הדגי מדגיש את הצורך בפעילות זהירה במיוחד היום.

לקריאה

תחזית יומית סרטן

היום הזה מצריך פתיחות מכסימלית לרעיונות חדשים, או לגישה יצירתית שעוזרת לכם לחשוב קצת אחרת. זמן טוב לראות את כל התמונה ואם אפשר – מזוית חיובית ומאפשרת. בערב – זמן מצוין לשיחות עומק כנות וישירות.

לקריאה

תחזית יומית תאומים

ונוס הרגשית ממשיכה לנוע במזל שלכם ולהביא איתה רגעים מתוקים של כיף ופה ושם גם של אהבה…הירח הדגי שם אתכם היום במוקד האקשן. זמן טוב להקשיב לאמביציה שלכם ולרוץ קדימה עם יזמות חדשות.

לקריאה

תחזית יומית שור

חברים מכרים ידידים וקרובים – נראה שפתיחת השבוע הזה מחברת אתכם מחדש למעגלים החברתיים והמקצועיים שלכם, שוורים. ונוס שליטת המזל שלכם בזוית עימות ליופיטר מביאה אופטימיות אך גם גישה פזיזה. המנעו מסיכונים…

לקריאה

תחזית יומית טלה

לא ממש פתיחת השבוע שציפיתם לה, טלאים: הירח ששוהה במזל דגים מוצא אתכם שלא במיטבכם היום ומחר. זהו זמן להוריד הילוך, לעשות קצת פחות, ו..לנוח יותר. עד מחרתיים..

לקריאה

תחזית יומית דלי

הירח שוהה לו במזל שלכם בסוף השבוע הזה מה שהופך אותו למושלם מבחינת היכולת לצאת ליהנות להכיר אנשים אחרים ובעיקר לצאת למקומות בהם עוד לא ביקרתם, לצאת מהכובד, ו..פשוט לשמוח, בקטן אבל במסיבי. כן כן.

לקריאה

תחזית יומית דגים

הדגיג שלנו חווה שבוע אקטיבי מאוד ופה ושם גם לא קל: זהו זמן טוב להוריד הילוך, להתחבר מחדש לצד השקט והיצירתי שלכם, לוותר על כמה תכניות בילוי מעייפות, ולהסתפק בטעינת מצברים שקטה, שיחות רגועות, ומוסיקה ממיסה…

לקריאה

תחזית יומית גדי

הגדי שלנו יכול להתחפר בשקט בסוף השבוע הזה באיזה בריכה קטנה ושמחה, סדרת ארוחות שקטות וטעימות, ושלל סדרות שהקלטתם לאורך השבוע ולא יצא לכם לראות. זה הזמן לסדרה של הנאות קטנות, וחיוכים גדולים..

לקריאה

תחזית יומית קשת

הירח הדליי מביא איתו תקשורת שמחה לעולמו של הקשת ההרפתקן, ואכן – מי אמר שכל הזמן צריך אקשן? לפעמים צריך גם לדבר, להכיר, ולהרחיב מעגלים. אם כבר נסיעות – אז קצרות, לבקר חברים שמזמן לא ראיתם.

לקריאה

תחזית יומית עקרב

סוף השבוע הזה מתאים להיות משפחתי במיוחד, עקרבים: הירח מביא איתו את הצורך להשקיע קצת יותר בבית ובסביבתו, ויותר מכל – בבני הבית. זמן מצוין לשנות אווירה בבית, ובעיקר לארח אנשים שמחים לארוחות שמחות.

לקריאה

תחזית יומית מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל תאומים התקשורתי, והתקשורת שלכם הופכת כעת שמחה במיוחד. הירח הדליי מדגיש את הצד הרומנטי של המאזנאים שלנו: זמן להקשיב ללב, לצאת לבילוי רומנטי, או..להתחיל מחדש.

לקריאה

תחזית יומית בתולה

סופ'ש: הירח הדליי מכריח את הבתולון שלנו להשקיע במחויבויות שלו: מחוייבות משפחתית, מחוייבות חברתית, מחוייבות לילדים… זמן גם לגרום לאחרים כיף, להיות שם עבורם, וליהנות מזה: הבתולה אוהב להעניק, ולראות שנהנים.

לקריאה

תחזית יומית אריה

סופ'ש: כשהירח שוהה במזל דלי זה אומר שהאריה מפסיק לצאת לציד,  יוצא קצת מעצמו, ו..עובד על זוגיות. כן, זוגיות ויחסים – זה האישו בסו'פש הזה, אריות. זמן לעבוד על הקשר, להשקיע בפרטנר, או..לצאת לדייט! גו גוגוגו!

לקריאה

תחזית יומית סרטן

סופ'ש: מזלטוף, סרטנונים: מרקורי כוכב התקשורת ממשיך לנוע במזל סרטן ולהביא אליכם את כל המלים שלא היו לכם בזמן האחרון, אבל בשבת השמש עוברת למזל שלכם, והגיע הזמן לחגיגות יום ההולדת לסרטנונים שלנו! קולולולו!!

לקריאה

תחזית יומית תאומים

סופשבוע – השמש ממשיכה לחגוג לכם יומולדת וזו הולכת להיות שנה מאוד מעניינת, למרות שהיא לא ממש יוצרת זויות עם כוכבים אחרים… אבל בסופ'ש הזה כדאי בהחלט להיעזר בירח הדליי הזה: ארזו את עצמכם וצאו לטייל!

לקריאה

תחזית יומית שור

נראה שדווקא אתם נמצאים באור הזרקורים בסוף השבוע הזה, שוורים: הירח שוהה לו במזל דלי ושם אתכם במרכז. זמן מצוין למסיבה טובה, או לחילופין לאירוע חברתי רב משתתפים. אל תשארו בבית…  

לקריאה

תחזית יומית טלה

ירח דליי מביא אלינו סוף שבוע חברתי במיוחד, טלאים: זה בדיוק הזמן לצאת קצת מעצמכם אחרי שבוע מתיש ולא קל, להרים כמה טלפונים, ולצאת לבלות עם חברים טובים באמת שמכירים אתכם כפי שאתם..

לקריאה

תחזית יומית דגים

הירח הגדיי מדגיש היום את הצורך שלכם לפעול בחכמה במוסדות וארגונים בחייכם, דגיגים. כעת הזמן לקידום ושיווק אישי, לעמידה מוצלחת מול קהל, ולדיאלוג משופר עם הורים, מורים, בוסים ואחראים: הלחמו על העקרונות שלכם.

לקריאה

תחזית יומית דלי

היום הזה מתאים בעיקר לפעילות מאחורי הקלעים, דליים, ולא לעשייה במרכז הבמה. זהו יום נוסף שבו מכביד עליכם הירח הגדיי, ומכריח אתכם לחשוב פעמיים לפני כל מלה ופעולה. התמקדו בפרטים הקטנים.

לקריאה

תחזית יומית גדי

גם היום שוהה לו הירח במזל שלכם, גדיים, אלמנט ששם את הדגש על כל מה שקשור ליכולת שלכם לזהות אפשרויות חדשות של צמיחה אישית והתחדשות, ולקבל החלטות ארוכות טווח על נסיעות או לימודים גבוהים.  

לקריאה

תחזית יומית קשת

זהו יום נוסף שבו הכוכבים ירח וסטורן מכריחים את הקשתים שלנו להיות מעשיים, ולהסתכל על הדברים לא בעין מתלהבת המחפשת ריגושים, אלא בעין מעשית המנסה לסגור אוברדראפט, או..לצאת לקניות. היו כאן ועכשיו.

לקריאה

תחזית יומית עקרב

מרקורי כוכב התקשורת יוצר היום זוית של עימות עם פלוטו שליט המזל שלכם, וזהו זמן טוב לפתוח דברים עם מי שנמצא ממול, ולהמנע בכל מחיר מויכוחים מיותרים ומתקשורת עוינת כשדברים לא קורים כפי שרציתם. גלו איפוק.

לקריאה

תחזית יומית מאזניים

זהו עוד יום ביתי, אבל בו כדאי להתמקד בעיקר ביחסים בתוך המשפחה, מאזנאים. זמן טוב לנקות משקעים רגשיים שהצטברו לאחרונה – והצטברו לא מעט כאלה – לשתף בתובנות לדבר על הכל ולפתוח דף רגשי חדש ביחסים. בערב – בילוי שקט.

לקריאה

תחזית יומית בתולה

המעורבות הרגשית היום גבוהה במיוחד בגלל שהותו של הירח בבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, בתולות: זמן טוב לגישה יצירתית, ולחשיבה מחוץ לקופסה כדרך לפתור בעיות, בתולות. קחו יזמה.

לקריאה

תחזית יומית אריה

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל תאומים ללא זויות עם כוכבים אחרים, ואתם נדרשים לקבל החלטות עם עצמכם ללא שתופם של אחרים. קצת כבד עכשיו על הלב, אבל אתם – אריות, זוכרים?..

לקריאה

תחזית יומית סרטן

דיאלוג – זו מלת המפתח של היום הזה, סרטנונים: הירח ששוהה היום מול המזל שלכם מדגיש את הצורך להזיז דברים, ובעיקר לשדרג את מערכות היחסים שלכם. אם הלב הסרטני פנוי – זה הזמן לדייט…

לקריאה

תחזית יומית תאומים

על פניו זהו יום ממש לא קל: מרקורי שליט המזל שלכם יוצר היום זוית של עימות עם כוכב פלוטו היצרי, אלמנט שמביא איתו מעורבות רגשית גבוהה במיוחד במלים שלכם. חשוב לא להכנס היום לעימותים ומאבקי כוח.  

לקריאה

תחזית יומית שור

שהותו של הירח במזל גדי השייך גם הוא כמו השור ליסוד האדמה, יוצרת נינוחות מסוימת. זהו זמן טוב להזיז דברים שעלו על שרטון לאחרונה, לשדרג יחסים שנתקעו, ולשתף ברגשות, שוורים.

לקריאה

תחזית יומית טלה

כעת שוהה לו הירח במזל גדי, המאכלס את בית הקריירה שלכם. אולם דווקא עכשיו צמוד מרקורי למרס שליט המזל שלכם, וכדאי להזהר ממלים תוקפניות, ומהצורך לומר את המלה האחרונה. זמן לשתף בתכניות…

לקריאה