תחזית יומית – שלישי 30/11

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

שלישי 30/11/2021

ירח במאזניים 120 סטורן 60 שמש מרקורי

שמש במזל קשת 60 סטורן  צמידות מרקורי (יציאה) 60 סטורן

מרקורי במזל קשת צמידות שמש (יציאה) 60 סטורן

ונוס בגדי 60  מרס 120 אורנוס 60 נפטון

מרס במזל עקרב  120 נפטון 60 פלוטו וונוס 90 יופיטר (כניסה)

סטורן במזל דלי

יופיטר במזל דלי

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי

 

על פניו זה אחד הימים המעניינים של השבוע מסיבה פשוטה: מספר הזויות ההרמוניות שבו רב ממספר הדיסהרמוניות שבו ובשאר ימות השבוע שקדמו לו ושיגיעו אחריו. הרמוניה… התגעגענו אליך.

ואכן השבועות האחרונים הצטיינו בסופר אקשן מסוגים שונים, ועכשיו מגיע לו יום שדווקא בו יש איזו זירת פעולה הרמונית במהותה שמאפשרת לנו לעשות דברים באופן שקט יותר ואפילו קצת ליהנות מה..הרמוניה הזו. סי סניור.

אז מה עושים עם הרמוניה? כאן בסרטון יש כמה רעיונות ואפילו עוד היבט או שנים – במפת הכוכבים של השבוע

 

 

ואם שכחתי את החקשמח ומבדח הקלאסי שלי לכל חג שהוא, הריני אומר אותו כאן ועכשיו ובאופן הרמוני לגמרי: חקשמח, חברימוס!

 

@

והנה גם התחזית השבועית 

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 28 לנובמבר 21

 

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

 

@

 

 

 

 

ומה קורה היום למזלות?

שלישי  30/11

טלה

זוגיות ושותפויות – זה האישו היום, כשהירח עובר לו לבית השותפויות שלכם, ומדגיש את הצורך לשדרג תקשורת עם מי שאתכם או לידכם. דברו – ועל הכל.

שור

ירח מאזנאי מביא איתו יום מעשי מאוד מבחינה מקצועית: כעת כשונוס שליטת המזל שלכם במזל גדי – זה בדיוק הזמן להגדיר מטרות בתחום המקצועי לתקופה הקרובה ו..לעמוד בהן.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם שוהה במזל קשת בבית הזוגיות והיחסים צמוד לשמש שגם היא שם והוא מאפשר לכם למצוא לכם שותפים ובני ברית אמינים לרעיון או לדרך. שווה למצוא.

סרטן

נושאי בית ומשפחה על הפרק, והסרטנון הביתי שלנו יכול לארגן מחדש את הבית וסביבתו בחג הזה, אחרי שהוא חוזר מהעבודה: זמן מצוין להשקעה מסיבית במשפחה.

אריה

תקשורת – זו מלת המפתח של היום הזה: הצורך שלכם בדיאלוג יצירתי גבוה במיוחד, ואולי משום כך המלים שלכם משמעותיות היום: הגדירו מטרה – דברו עליה, ותנו למלים לעבוד עבורכם.

בתולה

נושאי חומר וכספים על הפרק, בתולות: הירח עובר לבית הכספים שלכם וזה אולי הזמן להתבונן לעומק במה שקורה בו, לסגור אוברדראפט אם צריך, ולהתארגן קצת אחרת.

מאזניים

אחרי יומיים שבהם לא הייתם במיטבכם מגיע גם הזמן שלכם, מאזנאים: הירח עובר למזל שלכם, הקסם האישי שלכם במיטבו, וזה בדיוק הזמן לשתים שלוש יזמות מעניינות.

עקרב

יש לא מעט תכניות ליום הזה, אבל שהותו של הירח במזל מאזניים קצת מטרפדת אותן: זהו זמן לא לפעול בקדמת הבמה אלא בעיקר מאחורי הקלעים, עקרבים.

קשת

חברים מכרים ידידים וקרובים – זה בדיוק הזמן להשקיע בהם קצת יותר, קשתים: הירח החברתי במזל מאזניים מדגיש את היכולת שלכם להרחיב היום את המעגל החברתי.

גדי

זהו יום אמביציוזי במיוחד מבחינתכם, גדיים: הירח שוהה לו בבית הקריירה והיכולת שלכם לקדם היום את מה שחשוב לכם גבוהה במיוחד. רוצו קדימה, ואל תדחו.

דלי

פתיחות לרעיונות חדשים עשויה להביא איתה היום לא רק גישה שונה אלא גם כמה וכמה אפשרויות חדשות להרחיב אזורי פעולה וגם להרחיב אופקים. זמן לחשוב על לימוד של משהו חדש.

דגים

השמש ומרקורי בבית הקריירה שלכם ממשיכים לדחוק בכם להוציא החוצה לאור העולם תכניות ויזמות של הדגיג שלנו. כעת הזמן לחשוב כמה צעדים קדימה, ולא להיות רק בכאן ובעכשיו.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן