תחזית יומית – שלישי 23/11

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

ירח בסרטן  120 מרס 120 נפטון (משולש) 180 ונוס

שמש במזל קשת 60 סטורן  

מרקורי במזל עקרב 60 פלוטו 90 יופיטר (יציאה)

ונוס בגדי 60  מרס 120 אורנוס

מרס במזל עקרב 180 אורנוס (יציאה)

סטורן במזל דלי

יופיטר במזל דלי

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי

 

הירח שוהה היום במזל סרטן וביחד עם זויות הרמוניות עם מרס ועם נפטון יוצר תצורה של משולש גדול ביסוד המים.

זה אומר שיש נינוחות מסוימת שאפשר לנצל לכל אותם חלקים אצלנו שבהם היא לא קיימ היום… במזל קשת למשל, אליו עוברת השמש, שם מתעורר הצורך לא להרגיע – אלא לפעול.

אבל.. איך מה ועם מי?

אותו קונפליקט שדיברתי עליו אתמול בין השמש ביסוד האש במזל קשת לבין הירח במזל סרטן ביסוד המים חזק יותר היום, וכדאי לחשוב איך לפעול בו נכון כדי שלא ליצור דרמות מיותרות.

תצורת המלבן ההרמוני בשמים מצביעה על אפשרות מעניינת של פתרון, עליו אני מדבר כאן, בסרטון הזה.

 

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

@

ומה קורה למזלות?

שלישי  23/11

טלה

זהו יום נוסף שבו הירח מאותת על הצורך להשקיע בעיקר בבית ובמשפחה, טלאים. במקביל ונוס שוהה בבית הקריירה שלכם… אז זה או זה? שניהם, אומרת ונוס

שור

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל גדי, וזויות הרמוניות שהיא יוצרת מצביעות בעיקר על היכולת לקדם מה שחשוב לכם דרך שיתופי פעולה. קדימה.

תאומים

נושאי חומר וכספים ממשיכים להיות מודגשים גם היום, תאומימים: זהו זמן טוב לסגור חובות ואוברדראפט, ולחשוב כמה צעדים קדימה, במקום רק לכבות שריפות.

סרטן

זהו יום נוסף שבו הירח שליט המזל שלכם שוהה במזל שלכם, מה שאומר יום נוסף שעיקרו יזמות מכל הסוגים, וחתירה זהירה קדימה, ואתגרים גדולים.

אריה

יש לא מעט תכניות פעולה ליום הזה, אולם מיקומו של הירח במזל סרטן מדגיש בעיקר את הצורך שלכם להוריד הילוך, ולפעול בעיקר מאחורי הקלעים. זמן לנוח.

בתולה

חברים מכרים ידידים וקרובים – נראה שהתחום החברתי מודגש היום במיוחד. כעתה זמן לפעול עם בני ברית ופרטנרים לצורך עשייה משותפת

מאזניים

אמביציה ודרייב – שתי המלים האלה מודגשות גם היום, וכדאי לחשוב בזהירות על קידום של מה שחשוב לכם באמת. תכניות מגירה טובות יתקבלו בברכה.

עקרב

היום הזה דורש מכם פתיחות רבה יותר לרעיונות חדשים, וגישה פתוחה ומאפשרת. זהו זמן טוב לבדוק אפשרויות חדשות בתחום המקצועי,  ואולי גם אפשרות של נסיעה.

קשת

השמש שליטת המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל שלכם, ומאפשרת לכם לחזור לעצמכם, כך שמעבר למסיבת ההפתעה זהו זמן מצוין ליזמה חדשה.

גדי

היום הזה מאפשר לכם להתבונן לעומק במערכות היחסים שבניתם לכם, להשקיע קצת יותר בדיאלוג הזוגי ובזוגיות שלכם בכלל, ואם הלב פנוי – לצאת לדייט.

דלי

הצד החברתי ממשיך להיות אקטיבי מאוד, דליים בעקבות מעברה אתמול של השמש למזל קשת. אולם הירח הסרטני המופנם יוצר צורך בקרבה דווקא.. קונפליקט שכזה.

דגים

הירח שוהה לו גם היום במזל סרטן השייך גם הוא ליסוד המים, אלמנט שמביא איתו מידה מסויימת של נינוחות רבה יותר. ונוס ששוהה בבית החברתי שלכם ממליצה על מפגש חברי עם ידידים מהעבר.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן