על כוכבים ועסקים – הכר את מפת היעוד שלך – האסטרולוג יאיר טריבלסקי והיועצת העסקית רינת בורג

על כוכבים ועסקים

על כוכבים ועסקים… מה זה בכלל? ובכן, אסטרולוגיה נוגעת בעצם בכל פרט בחיינו, זה המודע וזה הפחות מודע, הרוחני המעשי והרגשי, ואם נדע לקרוא נכון את מפת הלידה שלנו נוכל להעמיק מאוד ולהבין לא מעט.

לכן התכנסנו כאן, רינת בורג היועצת העסקית ואני יאיר טריבלסקי, האסטרולוג של אתר וואלה!, כדי לראות איך מחברים רוח ורגש וחומר אל תוך המשבצת הזו שנקראת… העסק שלך. כי העסק שלך, הוא בעצם.. אתה.

ואכן, אם תבין לעומק את חלומות הילדות שלך, את הרצון להיות הכי מתוק בגן, הכי מקובל בכיתה, הכי סקסי בתנועה והכי שאקל בצבא וכמובן עם העסק הכי רווחי שיכול להיות שיבטא אותך בשלמות, תוכל להתבונן לעומק לא רק במקום בו נוצרו החלומות שלך, אלא גם מה קרה להם עם השנים, וחשוב לא פחות – היכן אתה הם והעסק שלך עומדים עכשיו, ולאן הדברים הולכים…

אז ביחד, רינת ואני מתבוננים לעומק באדם ובעסק, מחברים בין השניםף ומנסים לבנות תמונה תלת מימדים של כאן ועכשיו, שתתאים גם לשם ולאחר כך.. את הפרק הראשון שצילמנו ביום ראשון ה 10 לאוקטובר צילמנו עם אורית אבוטבול, בעלת העסק 'סיפור חיים', ואני מקווה שהצלחנו אכן להגיע לשורשם של דברים…

טו בי קונטיניו…:-) 

 

תיהנו!

 

נשמח למשובים כאן באתר, במייל ובפייסבוק

 

יאירינתגנטיקה עסקית   

 

2 thoughts on “על כוכבים ועסקים – הכר את מפת היעוד שלך – האסטרולוג יאיר טריבלסקי והיועצת העסקית רינת בורג”

  1. היי,
    אני אחות במקצועי ואני דווקא עובדת הרבה בתקופה הזו אבל גם לומדת אסטרולוגיה בזכות הקורונה.. אני מאד נהנית לקרוא ולצפות בסרטונים שלך והלייב הזה בהחלט לקח את זה עוד צעד קדימה. תענוג!
    רציתי להציע לאורית אולי אפשר לקרוא לזה מחוסר אונים למערכת יחסים וגם להציע לנסות טיפול בריבסינג. עברתי טיפול כזה בעצמי(אני לא מטפלת אבל אשמח להמליץ) והוא יכול להתאים לה למפה דרך אלמנט האויר שהיא צריכה גם ללמוד וגם להתנסות כחוויה. גם המטפל עובר חוויה כמלווה ותומך. הטיפול הזה מלמד על מערכת היחסים בין האויר לאדמה למצוא לכל אחד את המקום המתאים ולשחרר את הפחד שאנו מרגישים שאנו בלי אויר-חסרי אונים. בעזרת טכניקת נשימה מעגלית יוצרים מצב של עודף חמצן במוח שמחבר אותנו למקום רגשי מאד עמוק ובעצם לחווית לידה מחדש. התגובות לטיפול דרמטיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צרו קשר

כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)