כוכבים לאוהבים: תחזית האהבה של השבוע – 26/9

אז.. מה קורה השבוע באהבה? 26/9

שבוע מוזר עובר על כוחותינו ועל האהבה בכלל: מרקורי כוכב התקשורת שלנו עובר להילוך אחורי, ונראה שהמיקוד בכל מהש קשור לאהבה עובר כעת דווקא לעבר ומחזיר מצבי רוח שחווינו בעבר ופה ושם איזה אקס או אקסית מיתולוגיים שנזכרים בנו פתאום עכשיו.. או אולי אלה אנחנו אלה שמוצפים עכשיו גל של געגוע?

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@מרקורי עובר להילוך אחורי

הילוכו האחורי של מרקורי מחזיר אלינו רסיסים מהעבר כדי שנוכל לסגור מעגלים שנשארו פתוחים, או אולי אלה דווקא מעגלים שמיצו את עצמם בחייכם כעת, הזקוקים לריענון או פסק זמן למחשבה לפני שממשיכים הלאה..

על כל יתר ההשלכות של ההילוך האחורי הזה סיפרתי בסרטון המצורף.

 

@מרקורי בהילוך אחורי בזוית 90 מעלות לפלוטו

ההילוך האחורי הזה מתרחש כשמרקורי יוצר זוית פעולה לפלוטו היצרי, זוית טעונה רגשית שמביאה איתה פתיל קצר ותגובות קיצוניות כשדברים לא קורים כפי שרצינו… וזה נכון באהבה כמו בכל תהליך אחר, מה שאומר שכל ריב או סכסוך קטן עלול עכשיו לצאת בקלות מפרופורציות, ולהביא איתו דרמות מיותרות והחלטות קיצוניות שעולות בקלות רבה מדי על השולחן בגלל מצב רוח תוקפני פתאומי, וחבל…

חיזור השבוע? אם כן – רק בעדינות רבה, בבקשה..

מי צריך להזהר במיוחד מהזוית הזו? מזלות תאומים, בתולה קשת דגים עקרב שור דלי ואריה.

 

@ונוס בזוית פעולה 90 מעלות ליופיטר

דווקא זוית הפעולה של ונוס ליופיטר כוכב השפע מביאה איתה מצב רוח אסרטיבי וחיובי למדי, אבל כמו בכל זוית פעולה שכזו, מגיעות ההגזמות: הזוית האופטימית הזו עלולה להביא איתה אופטימיות יתר, וזו – שיקול דעת גרוע, החלטות פזיזות, ואכזבות מהירות.

אם אפשר להשאיר את הדרייב האופטימי אבל לחבר אותו לפעולות חכמות ומבוקרות היטב, ניתן להפוך את הזוית הזו לציר פעולה אופטימי ומעשי מאוד שיביא איתו אל השולחן יזמות חדשות ומעניינות.

מי בעיקר יושפע מהזוית? מזלות קשת, תאומים, דגים, בתולה דלי אריה שור ועקרב.

על כל הזויות האלה ההשלכות שלהן ועל התהליכים המלווים אותן כפי שהן משתקפים במפת האהבה של כוכבי השבוע, סיפרתי בסרטון הזה

 

 

@

והנה גם התחזית השבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 26/9

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן