כוכבים לאוהבים: תחזית אהבה – 29 לאוגוסט 21

אז.. מה קורה באהבה השבוע?

על פניו זה שבוע מעניין מבחינה רגשית, וקורים בו שני דברים שכדאי להכיר ולהבין איך לנצל אותם כדי להכניס קצת יותר אהבה לחיינו השבוע הזה.

ראשית – מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל מאזניים שם נמצאת גם ונוס הרגשית.

הצירוף הזה של שני הכוכבים האלה המייצגים גם את כל נושא הזוגיות והאהבה וגם את נושע התקשורת שלנו למזל מאזנים, הופך את כל נושא החיזור והאהב בכלל לנעים יותר.

במזל מאזניים כל נושא הדיאלוג שבינו לבינה מפותח יותר, אחרי החודש שבו שהה מרקורי במזל בתולה הביקורתי והשיפוטי.

כעת ההמלצה היא חיזור עדין, ועדיף – בשיחות של אחד על אחד ובארבע עינים.

יזמות חדשות יתקבלו בברכה בעיקר כשהמדובר במזלות מאזניים טלה סרטן וגדי.

 

@ אירוע כוכבי נוסף – מרס יוצר זוית של עימות עם נפטון הרגשני.

זה מתחיל בעיקר בשני ומסתיים איכשהו בתחילת השבוע הבא.

זה אומר בגדול שהגברים הופכים להיות רכים יותר, מהורהרים יותר, ופתוחים יותר ליזמות מצד הנשים… יש כמובן גם נשים אסרטיביות שגם הן יעברו השבוע תהליך של עידון וריכוך, מה שאומר שיזמות חדשות כלפי גברים ונשים אסרטיביות מהמזלות המשתנים – דגים בתולה קשת ותאומים – עשויות להצליח קצת יותר עכשיו,  והרומנטיקה שנפטון מביא איתו אכן תפתח לבבות…

ומה עוד טומן לנו השבוע באהבה? על כך – בתחזית האהבה בסרטון הזה

@

 

ואיך נראית התחזית השבועית במפת השמים השבוע? 

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן