תחזית שבועית

תחזית שנתית 2021 – מזל סרטן

מזל סרטן

מאפילה לאור גדול, ולשינוי סדרי עדיפויות

נראה שאנחת הרווחה שלכם אחרי השנתיים וחצי האלה של סטורן מול המזל שלכם, היא הקולנית ביותר על פני גלגל המזלות.. שכן אתם הם אלה שנאנקו תחת עולו המכביד של השופט הקשוח הזה שלא ריחם גם על סרטנונים עדינים ורגישים במיוחד, ועל מצבי הרוח המשתנים שלהם, והעביד אותם בפרך דרך סדרת אתגרים בלתי נגמרת, החל מאתגר מימוש היחסים גם רשמית והפיכתכם לאם המושלמת או לבת הזוג האולטימטיבית, וכלה בצורך לאתגר אתכם במימוש חלומות גדולים במיוחד שלאורך השנתיים וחצי האחרונות ניסיתם לממש בכל דרך, עד שגיליתם שיש גם דרכים אחרות או מטרות אחרות או שפשוט נגמר לכם הכוח..

אכן, לא קל להיות שייך לקהילת הסרטנים, גם אם יש לכם איזה כוכב אישי במזל הזה – הוא כבר יעביר אתכם עשרות מבחני רגישות מסוגים שונים שדרכם תוכלו להגיב לכל סיטואציה, בזמן שלמזלות אחרים זה פיס אוף קייק – כך לפחות זה נדמה לכם… תודו.

כוכב פלוטו לא עובר עדיין למזל דלי: זה יקרה עוד שנתיים. בינתיים הוא ימשיך ללמד לבטא רגשות גם שליליים וגם עוצמתיים בעיקר את הסרטנים שנולדו בשליש האחרון של המזל. אבל מעברם של סטורן ויופיטר למזל דלי משמעותי מאוד מבחינתכם, בעיקר כי הוא מאכלס את הבית השמיני שלכם.

הבית הזה עוסק בטרנספורמציות, בהתחדשות, בצורך להכנס לתהליך מאוד עמוק של שינוי – בגישה בעומק ברבדים שבהם אתם תופסים את המציאות וביכולת שלכם לתרגם את כל אלה לעובדות בשטח – ובסוף התהליך שבו משהו מת ומשהו אחר נולד, להמציא מחדש את הקונספט הזה שעיקרו הדיאלוג המחודש שלכם עם העולם.

בעוד מזל סרטן הוא רגשני ומופנם, מזל דלי הוא שכלתני ומוחצן, ממש הפוך מהמהות הסרטנית שעיקרה להתמקד בבטן הרכה והרגישה, ולשמור עליה מכל משמר בבית ובמשפחה שעוטפים אותה ואתכם.

לכן הטרנספורמציה שאתם הולכים לעבור השנה ובשנתיים וחצי הקרובות כל כך משמעותית: היא מסמלת את המעבר שלכם מהאיזור המוכר של חום ואינטימיות אל כל מה שבאמת מפחיד אתכם: העולם הפתוח והחשוף על כל המשמעות שבכך, ובעיקר משמעות החשיפה שלכם עצמכם אל העולם הזה, על כל הרגישות והפגיעות שכרוכים בתהליך, נושאים שאתם מתאמצים כל כך להזהר ולהשמר מהם, והנה באים סטורן ויופיטר ובלי רחמים פשוט שולפים אתכם מהפוך המתוק, מהחדר המרופד והעדין של נשמתכם, וחושפים אתכם למים העמוקים הסוערים וחסרי הרחמים של החיים, החיים עצמם. מה יותר מפחיד מזה?

בסופו של דבר, כדאי לזכור: יופיטר וסטורן חושפים אתכם בעיקר אל הפחד שלכם, מוציאים אותו לאור, ומאפשרים לכם לפגוש אותו בכנות באומץ ובגובה העינים, ואז – להתמודד איתו במקביל להתמודדות עם החיים עצמם שבהם פחדתם כל כך להתמודד בגלל הרגישות הגבוהה שלכם.

והחשיפה הזו תהיה בכל המובנים: חברתית, כלכלית, משפחתית, אך בעיקר רגשית, שכן הרגשות האלה הם שמפעילים אתכם בעוצמה רבה כל כך, לטוב ולרע, גורמים לכם לנסוק למרום ובמקביל לשקוע בתהומות היאוש – אלה גם אלה הם קיצוניים ודרמטיים, ובעיקר – חסרי פרופורציות. ואת זה אתם הולכים לגלות בחשיפה הזו, ואם תהפכו את התהליך הזה ממפחיד ומצמית למרגש ומלהיב – רק תרויחו בגדול, שכן הוא יקרה אם תרצו או לא, אבל ביכולתכם לבחור את זירת ההתרחשות הזו, את עוצמת הרגשות שיתבטאו בתהליך, וגם את מידת השליטה שלכם בפחדים ובכל מה שיחשף שם.

כן סרטנונים, הגיע הזמן לפגוש את תהליך החשיפה הזו, ובאומץ. כאן תוכלו לטפל באופן ישיר ובאומץ בכל מה שקשור לתהליכים משמעותיים שהגיע הזמן לבצע: לעשות שינוי בכל מה שקשור לטיפול בכספים ולחשבון הבנק, להחליט שאתם הולכים לממש חלום או שנים שמחכים במגירה כבר זמן רב ואולי כבר התייאשתם מלממש,  לעבור דירה או לקנות בית, לעזוב מערכת יחסים מרעילה, למסד קשר משמעותי, לצאת לנסיעה ארוכה בח'ול, ועוד תהליכים משמעותיים בחייכם שדורשים מכם אומץ החלטיות, נחישות, ולפעמים גם חוסר ברירה, כאלה שדחיתם עד כה כי עדיין לא הייתם מוכנים לבצע אותם.

חומר וכספים, טיפול בבעיות עומק, מאבקי אגו וכוח שעד עכשיו נמנעתם מלהכנס אליהם, וצורך להכנס לתהליכי התחדשות כדי לאסוף כוחות להתמודד עם מאבקי ההשרדות של החיים ואז לצאת כמו גדולים אל העולם שמכיר בכוחותיכם המחודשים – זו המשמעות של התהליכים שאתם נכנסים אליכם כעת, ואם תקשיבו לעצמכם ולאינטואיציה שלכם –  תצאו מחוזקים עוצמתיים ונוכחים בחייכם יותר מאי פעם.

כוכב אורנוס ששוהה עכשיו במזל שור ומביא איתו שינויים בחשיבה ובגישה תומך בכם, ומאפשר לכם למצוא שותפים לעשייה ולהתמודדות עם אתגרים גדולים שעומדים לפניכם עכשיו, כדי להצליח ולבצע – ובגדול.

 

 

 

כתיבת תגובה

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)