תחזית שבועית

תחזית שנתית 2021 – מזל בתולה

מזל בתולה

לקבוע עובדות בשטח – ואז לעוף לפרח אחר

שני השינויים במצב הכוכבים שתפגשו השנה עשויים על פניו לגרום גם לכם קונפליקט מסויים, אבל בחשיבה נכונה ובשילוב כוחות ותכונות תוכלו בהחלט ליצור לכם שנה של קונספט מנצח שמחבר את תכונות האופי הבסיסיות שלכם עם המתנות שהכוכבים מביאים אליכם, ובאופן שקדני ויעיל גם לעלות פאזה.

נתחיל מהמעבר המשמעותי של השנה שלא הכרתם מעולם, לא כששני הכוכבים האלה עושים זאת יחד: זהו מעברם של סטורן הנוקשה ויופיטר כוכב השפע ממזל גדי השייך גם הוא ליסוד האדמה שממנו נהניתם בשנים האחרונות, למזל דלי השייך ליסוד האוויר.

השנים האלה עוברים למזל דלי המאכלס את בית העבודה והבריאות שלכם, שבאופן לא מפתיע הם ממילא בסיסטם של בני מזל בתולה ממילא. אבל השנה שני הנושאים האלה יודגשו במיוחד, ובמקביל גם יקבלו לא רק דגש אלא גם הזדמנויות ואפשרויות חדשות לשדרוג.

אפשרות לשדרוג התחום המקצועי בכלל ואת התפקיד שלכם בו בפרט עשויה לעלות השנה על הפרק, ואם אתם תהיו אלה שתיזמו זאת ולא תחכו לכוכבים – תקבלו רוח גבית מהם,  וזה גם יהפוך את זה לאפשרי יותר, ואפילו למעלה מזה.

יופיטר מרחיב את תחומי ונושאי הבית שבו הוא נמצא. כך הוא עשוי לאפשר לכם להתרחב לנושאים נוספים שמשיקים לתחום שבו אתם עוסקים עכשיו, להרחיב אפשרויות של צמיחה והתפתחות עסקית, ואפילו לחשוב על צמיחה כזו מעבר לים, כשהשליטה המתחזקת על הקורונה תאפשר זאת בהמשך השנה.

אבל לא מדובר רק בכך: מדובר ביכולת להגדיר מחדש את הכוון המקצועי שלכם מחדש, ללמוד ממה שעברתם בשנתיים וחצי האחרונות שהיו לא רעות בסך הכל מבחינתכם, ומעכשיו – לבנות קונספט חדש, ממוקד ומנצח, ולצאת לשנתיים וחצי אמביציוזיות וממוקדות מטרה כדי לאפשר לדברים לקרות, ובדרך שלכם, וזה, אם באמת תשקיעו בכך מחשבה לטווח ארוך תוך הפניית המשאבים הנכונים, רגשית מנטלית וכלכלית, עשוי בהחלט להפוך לסיפור הצלחה.

מבחינה בריאותית ופיזית – זהו זמן מצוין שמאפשר לכם להתחבר מחדש לגוף וצרכיו, להקשיב לו ממקום מדויק וחכם, ולפעול בהתאם.

לכן, אם המדובר בדיאטה, אכילה נכונה ומאוזנת, פעילות פיזית וספורטיבית ומתן לגוף את מה שהוא זקוק לו באמת ולא קיבלת בשנתיים וחצי האחרונות – זה בדיוק הזמן לקחת את עצמכם ואת הגוף שלכם בידים, ולשנות לא רק את הגישה אלא גם את הדרך שבה אתם מתייחסים אליו מעתה והלאה.

האלמנט הנוסף שמשפיע עליכם עכשיו התחיל לא עכשיו אלא ב 2018 – זה היה מעברו של אורנוס למזל שור, מעבר שמשפיע עליכם עד היום. נוכחותו של אורנוס תשפיע השנה בעיקר על אלה מכם שנולדות בעשירייה השניה של מזל בתולה: זהו זמן להתמקד לא רק במקום בו אתם נמצאים עכשיו, אלא לחשוב כמה צעדים קדימה, ולחשוב בגדול.

אורנוס נמצא עכשיו בבית הצמיחה וההתפתחות האישית שלכם, בתולות. האפקט הראשוני שלו הוא להביא איתו גישה שונה וחדשנית למודעות שלכם, כדי להצעיד אתכם באופן מודרני ועכשיו לא רק להווה, אלא גם לעתיד, בעיקר זה שמתרחש שנתיים וחצי מעכשיו.

הפילוספיה שנמצאת תחת החשיבה האורנית היא פשוטה, והיא מסתכמת במשפט אחד פשוט: לשנות את הקיים.

ואכן, הבית התשיעי מייצג את פילוסופיית החיים שלנו ואת הדרך שבה אנחנו מאמינים שניתן לצמוח אל העולם. אצל הבתולה הוא נמצא במזל שור. זה מזל שמאמין בגישה שמרנית ופשטנית באופן כללי, שדוגלת בעבודה קשה עקבית ומתמידה, ובתגמול כספי כלכלי והרגלי נוחות, אוכל טוב, וכמובן כסף ועושר כלכלי עד כמה שניתן.

בגדול, זו פילוסופיית החיים הקלאסית של המעמד הבורגני, ועקרונותיה מאוד ברורים: לשמור על הקיים, ורק לשפר את איכותו והנוחות שלו. ואז מגיע אורנוס…

דמיינו ילד שובב במיוחד עם לפטופ וסקייטבורד נכנס בטיסה אל תוך חנות רהיטים יוקרתית, מפיל רהיטים וחפצי יוקרה, עושה בלגן בחנות, ומשנה לגמרי את האווירה:  ממקום אכסקלוסיבי ופרוע, לערימת שברים של רהיטים וחפצי אמנות שבורים המפוזרים בכל מקום. בעל החנות המיואש תופס את ראשו בשתי ידיו: כל מה שעמל עליו מתרסק מול עיניו…

ובעל החנות הזו, אם לא הבנתם, הוא אתם. כל הערכים עליהם גדלתם וחונכתם מתחילים לעבור שינוי. אתם שלמדתם ועבדתם קשה כדי להגיע למה שהגעתם מגלים שיש לזה הרבה פחות ערך עכשיו מול למשל ילדון ששם סרטון ביו טיוב, רוכש לו מליוני מעריצים, ומרוויח פי מאתיים מכם אחרי כל השנים האלה שהשקעתם בלהתקדם בשטח שלכם, עקב בצד אגודל…

זה לא צודק! אתם מתרעמים. משהו לא נכון בסולם הערכים הזה… כל החברה מתפרקת.. אחח, איפה הזמנים ההם כשמלה הייתה מלה, וידעת שאם אתה עובד קשה תגיע לכל מה שתרצה אחרי עשרים שלושים שנה…

אבל זה לא רק הוא. גם המתחרים שלכם פתאום פותחים חנות באינטרנט, ובמקום להשקיע בקניית מלאי פשוט מעלים קטלוג ריהוט מרהיב עין עם תמונות רהיטים בו השקיעו סכום זניח, ובכל יום יוצאות ממחסן החנות משאיות כדי להוביל את הרהיטים הנמכרים בלי שהקונים בכלל יגיעו לחנות,וזה אחרי שהשקעת בחנות במקום המרכזי ביותר ולכן אתם גם משלם שכירות גבוהה יותר, במלאי שנמצא במחסנים, במזכירה ובמוכר שמראה לקונים את הרהיטים… זה לא הוגן!

נכו, אתה צודק. פילוספיית החיים של הטבע, אליו כולנו עדיין שייכים למרות שיש לא מעט ששכחו זאת, היא כזו: המציאות משתנה בלי הרף, ומי שלא משתנה ביחד איתה וקשוב לשינויים שהיא מביאה איתה – יוצא מהמשחק.

ומי אחראי יותר על השינויים האלה, הן באווירה הן בסדרי העדיפויות של החברה סביבנו ובשטח עצמו, יותר מאשר כוכב אורנוס עצמו, שדוהר בחנות שלך תוך שהוא מקשיב באוזניות למוסיקת ראפ ולועס המבורגר… ואתה אוכל את הלב.

אז זהו, שבמקום לאכול את הלב, אולי באמת הגיע הזמן להתרכז דווקא בו, בלב: להקשיב לו, לפתוח אותו לעולם כדי שירגיש את הדברים שקורים בו ויתאים את עצמו גם לריחות לצלילים לאקשן לקצב הדברים – ובעיקר לרוח השינוי שנמצאת מעל כל זה, ומכתיבה קצב אחר ממה שהורגלת, ואם לא תקשיב לו, איך אומרים? הלך עליך…

בקיצ – השנה הזו אתם פועלים בשטח עם הריגוש של יופיטר, אם הכללים והגבולות של סטורן, אבל… עם ההקשבה הזו לאורנוס שמסמל יותר מכל את רוחו של השינוי,ואת המקום שאם תרצו או לא תרצו, גם אתם הולכים אליו…

לזהות את התהליך, להיות קשובים לו, ולצמוח ממנו – זו בגדול התורה כולה. נשאלת השאלה אם אתם מוכנים ללכת עם האנרגיה הזו, או לנסות ולעצור אותה, דבר שהוא בלתי אפשרי, ואז…להיעצר בעצמכם.

רוצים לחשוב על זה? סורי, אין לכם זמן. התהליך כבר באוויר והוא קורה כאן – ועכשיו. פתחו את הלב, שימו אוזניות, וצאו לרחוב כדי להתחבר לקצב הדברים, העבירו הילוך, והיו חלק מהתהליך הגלובלי שהעולם כולו עובר.

 

 

 

כתיבת תגובה

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)