תחזית שבועית

2020 תחזית שנתית – מאזניים

מזל מאזניים: בית ומשפחה ומה שביניהם – ולא לשכוח גם את הלב…

נושאי בית ומשפחה העסיקו אתכם לא מעט בשנתיים האחרונות. כוכב פלוטו הביא איתו יכולת לחוות רגשות עוצמתיים במיוחד בבית ועם בני הבית, ולחלק מכם גם הביא תהליכים רגשיים עמוקים ביחסים עם הורים וילדים. חלק אחר הפך את הבית והמשפחה למקום ביטוי אמיתי ועוצמתי לרגשות שעד עכשיו לא באו לידי ביטוי במלואם, למרות שחוויתם גם לא מעט רגעי כובד ובדידות בגלל מחויבויות שהכבידו עליכם מאוד, אבל לימדו אתכם לא מעט על לקיחת אחריות עליכם ועל המשפחה שלכם, כמו גם על מה שקשור לחשבון הבנק שלכם.

מעברו של יופיטר כוכב השפע למזל גדי מביא איתו השפעה חדשה ומעניינת בנושאי בית ומשפחה. זהו זמן טוב להרחיב ולהתרחב, מאזנאים: זמן למסע שיפוצים ושינויים בבית ובסביבתו, שינוי האווירה בבית, והפיכת הבית למקום שמח ואופטימי יותר.

זהו גם זמן טוב להרחיב את המשפחה, ללדת ילד או שנים, ולבנות בסיס חזק ואופטימי למשפחה הן רגשית והן כלכלית, שיחזיק שנים ארוכות, ויהיה בנוי בבסיסו על אמון ואהבה.

מעברו של סטורן הנוקשה למזל דלי  בחודש אפריל משנה קצת את האווירה. כעת הזמן להתמקד בעיקר בצד היצירתי שלכם, ובמימושו. זהו זמן טוב לביטוי אישי בכל תחום אפשרי שבו תוכלו להטביע את החותם האישי שלכם על כל המשתמע.

אם הלב המאזנאי פנוי עכשיו, זה בדיוק הזמן לא רק לאהבה – אלא ם למיסוד יחסים. נכון, סטורן מכביד על הלב, ועלול להביא איתו רגשות תסכול וקנאה עם קושי לבטא רגשות עדינים. סטורן מביא איתו אהבה בוגרת יותר, או גישה בוגרת ואחראית יותר לגבי כל ביטוי רגשי שהוא, ואהבה בפרט.

מיקומו של כוכב אורנוס עלול להביא איתו השנה שרשרת של ניתוקים פתאומיים, בעיקר בכל מה שקשור למערכות יחסים שמיצו את עצמם וקשה לכם לנתק אותן. זהו זמן להשתמש בכוחו של השינוי כדי לגרום למעגלים החברתיים שאתם קשורים אליהם לפעול באופן מדויק וחכם יותר, ובעיקר להפטר מאנשים שמעיקים עליכם שופטים אתכם ומבקרים אתכם: למאזנאי המצוי קשה לבטא רגשות שליליים, אבל השנה הזו היא בדיוק הזמן ללמוד לעשות זאת, ולנתק את הקשרים שמכבידים עליכם לאורך השנים, רק שלא בדיוק ידעתם והבנתם איך…וזה – אפשרי עכשיו, ואפילו רצוי.

בשנה הבאה, ב 2021 יעבור יופיטר כוכב השפע שעושה השנה עבודה נאה ואופטימית על נושאי בית ומשפחה בחייכם, אל בית הרומנטיקה והאהבה שלכם. אז אם לא השנה הזו תביא לכם את הקמת המשפחה הרצויה עם הגבר או האשה הרצויים, יעשה זאת יופיטר בשנה הבאה, ואז כבר תצטרכו באמת להתמסר לה…

כתיבת תגובה

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)