תחזית שבועית

2020 תחזית שנתית – דגים

מזל דגים: להשתמש ברגש כדי לשדרג את החומר, ולהתמקד בשיתופי פעולה.

אצלכם המצב קצת מורכב, דגיגים, בעיקר לאלה מכם שנולדו בשלישון האחרון של המזל. נפטון נמצא כעת בדיוק שם, במזל שלכם, ועושה לא מעט עבודה נפטונית: הוא מטשטש, מערפל, מביא איתו מעורבות רגשית גבוהה מהרגיל, ועלול למסמס פירות של השקעה גדולה שעשיתם בשנתיים האחרונות וקצת לעצור אתכם.

מצד שני, נפטון גם מביא איתו ים של דמיון ויצירתיות, בתנאי שתצליחו להתגבר על כל הרגש הזה שעלול גם קצת לקחת אתכם אחורנית, ובמקום זאת לתעל אותו באופן מעשי ליצירת יזמות חדשות עם מינון גבוה במיוחד של תוכן ויצירתיות, וכך ליהנות משני העולמות.

שני כוכבים בהחלט עוזרים לכם בזה השנה. הראשון הוא יופיטר כוכב השפע. הכוכב הזה עובר למזל גדי המאכלס את הבית החברתי שלכם, והוא עשוי לעזור לכם להשתלב מקצועית וחברתית במוסדות וארגונים גדולים גם כדי לקדם את עצמכם ואת הרעיונות שלכם, וגם כדי למצוא לכם שותפים ובני בית ליצירה לרעיון או לדרך, כאלה שיוכלו לעזור לכם גם לממש וגם להתמודד עם אתרים גדולים הרבה יותר.

נכון, זה ידרוש מכם השנה לצאת קצת מהקונכיה הדגית המוכרת ולהיחשף קצת יותר לעולם למרות הרגישות הגבוהה שלכם, אבל התגמול עשוי להיות גבוה במיוחד אם אכן תסכימו לעשות זאת, תוך שהוא עוזר לכם להרחיב במקביל גם את המעגלים החברתיים והמקצועיים שלכם.

הכוכב השני שבאופן מעניין עשוי לעזור לכם השנה, הוא אורנוס התזזיתי שנמצא השנה בבית התקשורת שלכם, דגיגים. התקשורת הדגית היא נפטונית בעיקרה – כיון שנפטון שולט על מזל דגים – והיא מעורפלת ולא ברורה, רגשנית ודביקה משהו, ובעיקר לא מעשית. כוכב אורנוס לעומת זאת היא מהיר אינטנסיבי פותח גבולות ודלתות ובעיקר – לא אישי, בניגוד לנפטון האישי והרגשי כל כך.

כשאורנוס נמצא בבית התקשורת שלכם הוא מאפשר לכם לפתוח דלתות שהיו סגורות עד כה בפניכם וזאת בלי מאמץ כמעט: תופתעו כמה אפשרויות יתגלו לעיניכם אם תסכימו לצאת קצת מאזור הנוחות שלכם, ולאפשר לדחף האורני האימפולסיבי לשנות גישה וכיוון ולפעול ממקום אינטואיטיבי ומהיר, ולאפשר לו במקביל לעזור לכם ליצור במהירות קשרים חדשים בלי מאמץ, להשתלב במדיה החברתית בקלות ולקדם נושאים שחשובים לכם בלי סבל ומחשבות מעכבות ומסרסות.

כן, פשוט לעשות, צוחק לו אורנוס, מרים טלפונים, קובע עובדות בשטח, ומנתק קשרים שרק שאבו מכם רגשות ולא נתנו לכם דבר: כעת – רצים קדימה ובאופן לא אישי, ולגבי מה שאישי – משאירים רק את מה ומי שהוכיחו את עצמם כתומכים בכל מצב, ולא רק קשרים שהתנהלו ממקום אינטרסנטי או אגואיסטי.

אלה מכם שנולדו בשלישון הראשון או השני של המזל נראה שמסיימים כבר את שעורו של הנפטון הרגשי הזה, חוזרים לקרקע יציבה ומוצקה, ומשתמשים בחכמה במתנותיו של נפטון: אתם כבר למדתם את השעור שלכם בשנתיים האחרונות. לא נותר לכם אלא פשוט לרוץ קדימה עם כל התובנות שקיבלתם, ולקבוע עובדות בשטח.

בקיצור, שנה מרתקת מגיעה לדגיגים שלנו, ולשם שינוי עם הרבה תמיכה בעולמכם הרגיש: השתמשו בה בחכמה, בתמיכה הזו, ובנו לכם השנה משהו יציב ושורשי – עם ראש יצירתי ומדליק…

וזה – אפשרי.

 

 

כתיבת תגובה

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)