תחזית שבועית

2020 תחזית שנתית – בתולה

בתולה: פתיחות לכווני חשיבה חדשים, ושינוי בסדרי העדיפויות הרגשיים.

כוכב אורנוס השוהה במזל שור מאפריל הקודם, משפיע עליכם לטובה, בתולות. אורנוס הוא כוכב השינויים, והוא מביא איתו שינויים בהסתכלות שלכם על החיים, ומשם – בשינוי בסדרי העדיפויות שלכם.

מכיון שמזל שור שייך גם הוא ליסוד האדמה, אפשר לומר שהשינויים הם לא כורח המציאות, אלא אפשרויות בחירה כאלה ואחרות, והם נעשים מתוך הבנה שהם כורח השעה בקצב איטי יחסית ואפילו באיזי…

מהמקום הזה ממליץ לכם אורנוס על פתיחה של אזורי פעילות חדשים מבחינה מקצועית, וקשרים טובים יותר עם חו'ל בעיקר מקצועיים. גם נסיעה ארוכה השנה עשויה להביא איתה גישה חדשה לדברים וזוית ראייה אחרת ולתרום לכם בעקיפין ולפתוח אפשרויות חדשות של שתופי פעולה מסוגים שונים.

המצאותם של פלוטו וסטורן בבית הרומנטיקה היצירתיות והביטוי האישי שלכם הכבידה לא מעט בשנתיים האחרונות. נראה שלא משנה מה תעשו החיים דורשים מכם עוד ועוד, והתגמול יחסית למה שהשקעתם זעום.

גם באהבה עברתם – ועדיין – תקופה לא קלה, כשהחיים דורשים מכם מינון גבוה במיוחד של מחויבויות מסוגים שונים. יש הרבה כובד במערכות היחסים, גם כי אתם דורשים מעצמכם לא מעט עכשיו וגם כי אתם משקיעים לא מעט בתחום המקצועי ובצד הפרקטי של החיים כרגע.

אולם גם כאן יגיע שינוי, כשיופיטר כוכב השפע האופטימי עובר לבית הביטוי האישי שלכם. יופיטר מביא איתו גישה אופטימית לאהבה פתיחות לאנשים חדשים ומרגשים ופה ושם גם את האהבה עצמה…

יופיטר מחזק את האהבה לדברים שאתם אוהבים כמו נסיעות למשל, ואכן נסיעה כיפית צפויה השנה כדי לרענן את מצב הרוח, ולפתח גישה חדשה אופטימית ומאפשרת ללא ציניות וביקורתיות, שתאפשר לאנשים חדשים ומעניינים להכנס לחייכם ולהעשיר את המעגלים החברתיים שלכם, בתולות.

ממש באותו זמן מתקדם לו כוכב נפטון הרגשי בבית הזוגיות והיחסים שלכם, עוזר לכם לפתוח את הלב ולתת ביטוי לרגשות עדינים, ואפילו לאהבה…

אולם.. כוכב נפטון עלול גם לערפל ולמסמס את התכניות שלכם, בעיקר של אלה מכם שנולדו בשלישון האחרון של המזל. חשוב בזמן שכזה להזהר מטעויות, משיקול דעת רגשני ולא מדויק, ומהוצאת כספים לא מבוקרת שעלולה להסתיים באוברדראפט חסר שליטה.

לאלה מכם שאכן נולדו בשלישון האחרון של השנה חשוב להזהר השנה מנוכלויות ומנוכלים מסוגים שונים, מעסקאות מפוקפקות, ומאשליות ופנטזיות. נפטון אכן יכול לתעתע לא מעט, כך שאפילו בני בתולה מנוסים ופקחיים במיוחד עלולים ליפול במלכודות שלו.. בי קרפול.

כתיבת תגובה

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)