תחזית אהבה – 4 לאוקטובר 2020

כוכבים 4לאוהבים: תחזית אהבה – 4 לאוקטובר 2020–10–0

נראה שהכוכבים ממשיכים לבחון אותנו גם השבוע: כמה באמת אתם רוצים את האהבה הזו? מה אתם מוכנים כדי להשיג אותה? האם אתם באמת מוכנים לצאת מקשיי היומיום שלכם, מהסגר הקורונה וממשלה מבולבלת מצד אחד, ומהזוית שאורנוס יוצר מול מרקורי כוכב התקשורת, ופלוטו יוצר למרס בהילוך אחורי?

האמת, נראה שלנשים קשה יותר. ננסה רגע להסתכל מהזוית שלכן: לפעמים נראה שהדרך הזו להתעקש ולהשקיע במרדף אחרי האהבה הזו משול לאתגר הנינג'ה הבינלאומי: אם הצלחת למצוא מישהו נחמד – הוא תפוס, אם הוא כבר פנוי – הוא בטראומה מהקשר הקודם, אם הוא פנוי ולא בטראומה – הוא מקבל מדי פעם אסמסים מהאקסית שיעזור לה לתקן את המחשב ואחר כך הוא גם נשאר לקפה, ואם גם איזהו אקסית בי'ץ בסביבה – הוא בשליטה של אמא שלו שלא מפסיקה להכנס בך ולתת לך הוראות של מה הנסיך אוהב, ואם הכל מושלם – הילדים שלו לא אוהבים אותך,  ואם כן – הוא בעבודה או לא מעניינת או לא קבועה או לא אמביציוזי מספיק כדי להתקדם והתקציב שלו אפילו לפיצה – כי המסעדות סגורות – לא משו, ואז הוא מוותר כבר בטלפון על התוספת למשפחתית ועל הלחם שום, ואם בכל זאת יש לו עבודה נפלאה לב פנוי לאהבה אמא רחוקה אקסית שלא מנג'סת – מסתבר שיש עוד כמה לבבות שחולקים אותו איתך ברחבי העיר.. לא התייאשת? סחטין עליך, אחותי: את מגזע נפילים. יו אר פרפקט. השאלה אם תמצאי גבר שיעמוד בסטנדרטים שלך, אבל זו כבר שאלה אחרת..

אז במיוחד בשבילכן, נשים – כן הפעם זה מוקדש בעיקר לכן) לפניכן אתגרי הנינג'ה האחרונים של השבוע כפי שהם מופיעים בכוכבים, ואם אחת מכן תצליח למצוא בכל זאת את הגבר שלה השבוע – שתפי גם אותנו, כדי שנבנה תכנית מיוחדת עבורך, אשת הברזל, כזו שתכנית 'הרווקה' האמריקאית תיראה כמו תכנית היכרויות של תיכוניסטיות אחריה.

מוכנות?

אז הנה מה שקורה השבוע לאוהבים בכוכבים:

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@ מרס בהילוך אחורי במזל טלה בזוית פעולה מדויקת 90 מעלות לפלוטו שבמזל גדי

@ מרקורי כוכב התקשורת שבמזל עקרב הטעון בזוית עימות מדויקת 180 מעלות לאורנוס התזזיתי

 

הזוית הכוחנית של השבוע – זו ללא ספק זוית הפעולה בין מרס האגרסיבי שנמצא בהילוך אחורי במזל טלה האגרסיבי כשלעצמו, לכוכב פלוטו היצרי והכוחני.

ביחסים קרובים או בדייטים הזוית הזו עלולה להביא איתה גישה תוקפנית, בעיקר כשאומרים דברים שלא ממש מוצאים חן בעינינו או נוגדים את השקפת העולם שלנו.

ביחסים קרובים יותר שכבר קיימים האפשרות הזו אפילו יותר מסבירה, שכן כבר קיים פחות ריחוק ואפשר לומר את מה שבאמת מרגישים, וכשפלוטו בזוית למרס זה עלול להיות לא נחמד, בעיקר אם אחד מבני הזוג כבר שמר את הדברים בבטן לא מעט, ומצב הכוכבים הנוכחי גורם לו להוציא הכל החוצה.

לא נחמד…

למגע פיזי לעומת זאת – יש השפעה אחרת השבוע: היא גם מרגיעה – וגם מעוררת.. זו אחלה זוית. הרבה קשרים מתחילים עכשיו במשיכה פיזית חזקה מאוד, וככל שהזוית בין מרס לפלוטו מתחזקת – קשה יותר לעמוד בפניה.. מי אמר שלא שוכבים בדייט ראשון? האמת שהגישה הזו כבר פאסה, אבל עדיין, כדאי לנסות ולדמיין אם תהיה תחושת זרות בבוקר, או חוזרים כבר בטכסי הביתה עוד בלילה?

מה עושים? נזהרים לא לריב בגלל שטויות, ונזהרים בכלל:ממילא אי אפשר להתרחק יותר מדי, נכון? אבל ללכת רחוק עם פלוטו – אפשר, ובגדול.

עוד היבט מעניין – כעת כשהחלק הפיזי חזק יותר, אנחנו עשויים להזכר בפרטנרים לסקס מהעבר, ואפילו להתגעגע, מה שגורם לנו להגניב מבט לדף הפייסבוק שלו או שלה לראות מה הסטטוס ומי אחראי על הלייקים, ועוד קודים מסתוריים שרק אנחנו מכירים כדי לדעת אם יש שם מישהו או מישהי מאחורי הקלעים…

געגוע ליזיז או יזיזה או אפילו פרטנר או פרטנרית כשפלוטו ומרס בשטח עלול להיות בעייתי כי המפגש מזכיר למה בעצם נפרדנו ושוב מתחיל הריב הישן, או להיפך: מזכיר לנו את החלקים הטובים ואז אנחנו מתעלמים פוצחים שוב בזמר הישן ונחבטים שוב כשהשדים יוצאים שוב מהבקבוקי… כן כן.

מסקנה : עכשיו כשאתם מודעים לסכנות, לכו תתפלשו בזוית הזו להנאתכם: מגיע גם לנו קצת נחת כשאלה שלמעלה הורסים לנו את החיים בנסויים שלהם.

 

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות טלה, מאזניים, סרטן, גדי, עקרב שור אריה ודלי אבל בעצם.. כולנו. פלוטו זה פלוטו, יו נואו..

 

 

הזוית העסבנית של השבוע – זו זוית העימות בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו, לבין כוכב אורנוס התזזיתי.

תקשורת… כולנו יודעים כמה היא חשובה ביצירת קשרים חדשים, בתהליך החיזור, ביכולת להתקרב לאדם אחר, וביכולת שלנו לגרום לו להפתח מולנו.

אבל כשמרקורי בזוית עימות לאורנוס יש לנו קצת בעייה ליצור אינטימיות וקרבה. הזוית יוצרת תקשורת עצבנית וחסרת סבלנות, בעיקר כשהמדובר בתהליכים שקורים לאט, ובעיקר בתהליכי התקרבות ראשוניים.

כשהזוית הזו באויר אין לנו בעיקר יותר מדי סבלנות וסובלנות לאנשים שלא ממש מתאימים לנו או לסטנדרטים שלנו, ואנחנו מתקשים להסתיר זאת. דייטים עלולים להגמר במהירות או אפילו לא להתחיל כשאנחנו מסיקים מסקנות מהירות מדי מוקדם מדי, ומקבלים החלטות פזיזות מדי, וכך מחמיצים – רק על סמך תקשורת בלבד – קשרים שיכולים להתאים לנו אם רק היינו קצת סבלניים יותר.

איפוק סבלנות ואורך רוח ישתלמו למי שישקיע קצת יותר מעצמו ביחסים השבוע, וזה נכון לדייטים כמו גם ליחסים קיימים: אל תתנו לכוכבים ולחוסר הסבלנות לקלקל פוטנציאל של קשרים יפים.

ומה שעוד חשוב – הפיתוי לענות בציניות ובעוקצנות ולקלקל יחסים בגלל תשובות תוקפניות גבוה במיוחד גם בגלל פלוטו וגם בגלל מרקורי.

אז.. מתאפקים, מחזיקים מעמד, ואם זה קשה – עוצמים עינים וחושבים על אדם אהוב שעומד מולנו, מחייך, ועושה לנו עם האצבע נו נו נו… וזה יעבור.

שבוע טוף ומאוהב לכוווולן/ם!

באהבה, מיאיר 😊

 

והנה הסרטון שמסביר את הכל באופן מדויק וויזואלי:

 

 

@

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, משמעותי במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום במחירי קורונה מיוחדים!.

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כולל עבר הווה עתיד תוך סקירה ספיציפית לשנה הקרובהף וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד. 

מפת זומזום: מפת קומפוזיט זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו. 

טלפון ומייל:

 0524215559  או  [email protected]   

באהבה מיאיר  🙂

@

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צרו קשר

כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)