תחזית אהבה – מועדון הלבבות השבורים של מרקורי בהילוך אחורי – 11 לאוקטובר 2020

אז.. מה קורה השבוע באהבה?

אני תמיד אומר שאהבה אפשר למצוא בכל שבוע, צריך רק לדעת בדיוק איפה למצוא אותה, ולמרות שהבלגן הכוכבי השבוע לא פחות קטן מאשר בשבועות האחרונים ואולי אפילו קצת יותר, דעתי לא השתנתה.

 

התהליכים המשמעותיים של השבוע מבחינת האהבה

@מרקורי כוכב התקשורת עובר להילוך אחורי במזל עקרב

 

האירוע המשמעותי של השבוע – זוהי כניסתו של מרקורי כוכב התקשורת להילוך אחורי במזל עקרב.

הילוכו האחורי של מרקורי הוא לא ממש מקום חביב על רבים מאתנו, אבל לדעתי הם טועים: זה אחד המיקומים שמוצאים אותנו חשופים לגמרי, ואנחנו יכולים להיות עדיין מופתעים לגמרי גם ממה שיוצא מאתנו בזמן התהליך הזה, וגם ממה שאנחנו יכולים למצוא בלבנו, שמציית להילוכו האחורי של מרקורי ומדפדף במגירות הישנות ובדפי הזכרונות, כדי להזכר באהבות של פעם, ופה ושם אפילו למצוא מספיק אומץ כדי לשלוח לאחת או שתים מהן איזה אסמס אמיץ בשעות מאוחרות: ער? ערה?

חצוף, הלב הזה, אמה מה – הוא יותר פיקח מאתנו. הוא יודע גם יודע כמה אהבה חשובה בחיינו, והוא גם יודע שלפעמים אין ברירה, החיים מכניסים אותך לכל מיני סיטואציות שאין לך ברירה וצריך להלחם וכן, זה כולל גם את האהבות שלנו, וגם אלה – לפעמים גם בעיקר – כשפעם גרמו לנו לרעידות אדמה, התפרצויות דרמות עד לב השמים, התרסקויות איומות ושנה שנתיים שבהן היינו משאירים שביל של רסיסי לב שבורים בכל מקום שביקרנו בו.

 ועדיין במבט לאחור לא היינו מוותרים על פירור אחד מרגעי החורבן האלה, שעכשיו כשמרקורי בהילוך אחורי נראים פתאום כמו רגעי אושר שתת המודע שלנו הצליח בדרכו המדהימה לנטרל מהם את הכאב, ונדמה לנו שאז, דווקא אז, חיינו בעוצמה שאין דומה לה.

מזל עקרב הוא ממש לא המקום החביב על מרקורי, מיקום שצובע את כל התקשורת שלו בצבע שחור ועויין, ועכשיו הוא עוד עובר להילוך אחורי, אבל לפעמים דווקא העוצמות האלה של פלוטו מזכירות לנו רגעים שבהם נלחמנו על האהבות שלנו כאילו אין מחר למרות שלא הבינו אותנו, התעללו בנו, הלכו חזרו נעלמו ושברו את לבנו הרך והתמים באדישות, אך בתקיפות.

ומה הפלוס של כל זה? מרקורי יכול להחזיר לחיי הרגש שלנו כעת אהבות שלא מיצו את עצמן או לב שזקוק להתרסקות נוספת כדי להבין שהוא לא ממש רצוי, לסיבוב נוסף ואחרון, אחרת הזכרונות של מה שהיה או מה שיכול היה להיות, ימשיך להטריף אותנו.  

האם זה רצוי? בטח. גם הכאב הוא חלק מהאהבה, כי הוא מזכיר לנו את עצמנו ואת מה שחשוב לנו, ומכריח אותנו לחיות בעוצמה, ולסגור מעגלים שנשארו פתוחים ולהגיע בשלמות לאהבה הבאה.

ולפעמים, כן, לפעמים הוא באמת מחזיר אותנו לאהבה שלא מוצתה דיה, וראה זה פלא – גם היא או הוא בדיוק נזכרו בנו או דיברו עלינו או החליטו להתקשר אלינו ופשוט הקדמנו אותם.. מן נס שכזה. נכון שזה סימן
? חחח

כן, כשרוצים – כל דבר הוא סימן: לפתוח, לסגור, ללכת, להשאר, לסרב, להסכים – וואטאבר. העיקר שתהיה שם תנועה באזור ההוא, שנקרא לב. הוא עצמו יותר חכם מאתנו, יודע מה הוא מפיק מהסבל הזה או מהגעגוע הזה או מהחרטא הזו, והוא לא מוותר על הרגעים שלנו, מתנהג לפעמים כמו ערס שלא דופק חשבון ופשוט מרים טלפונים בלי לשאול אותנו בכלל…

 

אז מה אני אומר? הילוכו האחורי של מרקורי הוא אחלה זמן להזכר בלב שלנו, במי שעשה לו טוב, ובמי שגרם לו להרגיש בעוצמה: נכון, באסה שהשנים האלה לא קשורים זה לזה, אבל היי – כמה טוב שעברנו את זה, נכון?

אז אם דיפ דאון הלב שלכם עדיין מרטיט באופן מוזר כשמרקורי בהילוך אחורי – תתקשרו. מכסימום יגידו לכם לא. האגו אמנם יעשה מזה קצת בלגן, יענו מצמצתם ראשונים וכל הבולשיט הזה, סו וואט?

כי אם לא תתקשרו – לא תדעו אם לא בדיוק עכשיו היא סיימה קשר שהיה לה רע בו, וממש ברגע הזה היא מסתכלת בפרופיל שלכם בפייסבוק ודמעת געגוע עולה על לחייה הרכה.. איי, כמה רכה הלחי הזו, נכון? תודו.

בקיצ – אם לא היתה שם אלימות פיזית שזה מקום רגע לחזור אליו – תתקשרו, ואם באמת תמצאו שם את ההיא או את ההוא שלא מבינים מה עבר עליהם ולחה וזה, אתם בהחלט יכולים לומר שהאסטרולוג אמר.. לזה – יש לכם בהחלט גיבוי ממני.

מי בעיקר יושפע מההילוך האחורי של מרקורי הפעם? מזלות תאומים, בתולה, דגים, קשת, עקרב שור דלי ואריה.

אבל בעצם, כך או אחרת, כולנו…

 

ואת כל השאר, כולל תיאור מדויק של מצב הכוכבים הכולל השבוע ואפילו מפה שמראה את זה – העליתי פה בסרטון הבא, שהוא קצר יחסית, אבל לדעתי ממצה…

 

בקיצ – רק אהבה, חברים!

מיאיר 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צרו קשר

כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)