מה קורה השבוע לאוהבים? תחזית אהבה – 25 לאוקטובר 2020

אז.. מה קורה באהבה השבוע?

בעיקרון זה שבוע של שינויים: שינוי מזל, שינוי כוון, שינוי תדר, ושינוי גישה…וכל זה נכון גם – ובעצם בעיקר – לאהבה.

מה שחשוב זה להבין את מהות השינוי, להתאים את עצמנו, ובעיקר לא לפחד ממנו: כל שינוי גם אם הוא מביא איתו דרך חדשה, במקביל הוא גם בודק היכן אנחנו נמצאים כעת מבחינת הלב ועולם הרגש, ואם אנחנו זקוקים לשינוי – גם את יכולת ההשתנות וההתאמה שלנו למציאות הרגשית שמשתנה מול עינינו.

לפעמים כדי לתת מקום לאהבה צריך להפרד מאהבה ישנה, או מהספיחים שלה: ההרגלים עם האדם האהוב, המגע, הליטוף, הביחד… לא, זה לא קל, ולפעמים צריך כוח, הרבה כוח, כדי להפרד ממה שהיה פעם מקום חם נעים אהוב ומגונן, והפך עם הזמן לקריר, ידידותי, אדיש, אפילו עוין…

לא קל לוותר על חלומות, אבל כדי לממש חלומות אחרים, צריך לפנות קודם מהחלומות שאכזבו, שהתרסקו, שהסתיימו.

ולפעמים צריך לפנות מקום לדרמות שאנחנו זקוקים להם אצלנו, שאיכשהו רוקנו את הקשר הנוכחי ממה שהיה בו, והפכו לסוג של תיאטרון הרגש, כתחליף לרגש אמיתי שהיה ואיננו עוד.

 

התהליכים המשמעותיים השבוע הקשורים לאהבה

 

@ונוס עוברת ממזל בתולה למזל מאזניים

 

זהו מיקום שתומך בעיקרון בצד הרגשי האוהב שמדבר, ואוהב לנהל שיחות מודעות של אחד על אחד, ובגובה העינים.

ונוס במזל מאזניים היא קצת דיפלומטית, קרירה, שכלתנית ואפילו מוגנת מעודף רגש, אבל בשבוע צחיח רגשית שכזה היא אפילו עשויה להצטייר כאלת האהבה עצמה…

כל קוץ במדבר הוא פרח, היתה כתובת אצלנו בשק'ם כשהייתי בצבא, וונוס היא בהחלט לא קוץ, אבל כשמצב הכוכבים לא קל וחלקם גם משנים מזל או הולכים אחורנית, נהנים ממה שיש.

 

@מרקורי חוזר בהילוך אחורי למזל מאזניים

פה נמצא החלק השני שקשור למזל מאזניים: אל תחילת המזל עוברת ונוס שנעה קדימה, ואל סופו מגיע מרקורי בהילוך אחורי… שתי מגמות באותו מזל עצמו. ואם נוסיף לכך גם את מרס שנמצא בהילוך אחורי ממול, נבין שהמדובר במגמה שמקיפה הרבה מאתנו, ודורשת הרבה נפח רגשי, אבל גם צורך בחשבון נפש מדויק של איפה אני נמצא כרגע באופן מדויק בעולמי הרגשי, כדי לסגור מעגלים בצורה חכמה, לקחת את מה שניתן להמשך הדרך, להתארגן מחדש, ובקרוב גם לעבור למצב צמיחה, כשגם מרקורי וגם מרס ילכו סופסוף קדימה, ונוכל למצות את כל האסימונים שהפלנו והתובנות שמצאנו בדרך.

וזה לא רחוק…

רק סבלנות.

מי בעיקר יושפע מהתהליכים האלה של מרקורי וונוס ומרס? מזלות תאומים, בתולה, טלה, מאזניים גדי וסרטן.

 

@ השמש בזוית של עימות לאורנוס התזזיתי

זו זוית לא פשוטה, ואפילו פחות פשוטה לאהבה, כיון שהיא מדברת בעיקר על שינויים וניתוקים: שינויים פתאומיים בסדר היום שלנו, צורך חזק מהרגיל להיותת לבד ולקבל קצת יותר ספייס וחפש אישי, תקשורת מרדנית שעושה דווקא, ובעיקר קושי באינטימיות ובקרבה אישית מדי.

הזוית הזו מלווה את השבוע ותגיע לשיאה בסופו, והיא ממש ההיפך מרומנטית או דורשת קרבה, מה שאומר שהיא תקשה עלינו להכנס לסיטואציות של אינטימיות רגשית, אבל בהחלט תעזור ל..הפרד, אם החלטנו שהשבוע פרידות זה האישו.

אז כן, זו זוית מסויימת לפרידות כאלה ואחרות, או לחילופין ליציאה מפרידות ארוכות – גם ההיפך מקובל בזויות שכאלה, כלומר ההיפך מה שהיה קודם. בכל מקרה – שינוי, והוא בהחלט רצוי אם יודעים מה רוצים.

מי בעיקר יושפע ממנה? אריות, דליים, שוורים ועקרבים.

לסיכום – לצורך כל התחלה צריך גם לדעת להגיע לסוף מסויים, ולצורך כל אהבה צריך גם מקום רצון ו..לב נקי, שיכול לקבל אותה בברכה.

השבוע – זה בדיוק הכוון.

אבל.. כמו שכבר ראינו, לפעמים דווקא במצבים כמו מרקורי או מרס בהילוך אחורי אנחנו מכירים את מי שתפקידו לעזור לנו לסגור מעגלים, להבהיר לנו משהו שלא הבנו קודם, וכל זאת כדי להבין, ו…להמשיך הלאה.

חיים שכאלה…

 

והנה איך נראים הדברים במפת הכוכבים עצמה.

תחזית אהבה – 25 לאוקטובר 2020

 

 

וזו התחזית השבועית הרגילה

 

והנה המפגש השני שלי ושל רינת בורג היועצת העסקית עבור עסקים קטנים, שת'פ שעדיין לא נעשה כמוהו… והיום, יום ראשון ה 25 לאוקטובר ב 10 בערב, יערך המפגש השלישי.

 

@

 

שירו של מרס בהילוך אחורי: התהליך כעת בעיצומו. 

 

 

 @ הזעקה, זעקת הכאב והאלימות שחשוב לי שתגיע לכמה שיותר אנשים… אנא שתפו, כי לאור הסרטונים האחרונים שבהם המשטרה כבר איבדה שליטה, זה רלוונטי מתמיד.

 

 

@

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, משמעותי במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום במחירי קורונה מיוחדים!.

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כולל עבר הווה עתיד תוך סקירה ספיציפית לשנה הקרובהף וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד. 

מפת זומזום: מפת קומפוזיט זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו. 

טלפון ומייל:

 0524215559  או  [email protected]   

 

@

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צרו קשר

כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)