לאוהבים בלבד! תחזית אהבה – 15 לנובמבר 2020

אז.. מה קורה באהבה השבוע? 

מרס וונוס מככבים בשמים השבוע, ובגדול. מרד וונוס הם הכוכבים שקשורים באופן קלאסי לאהבה, וזה אומר קודם כל, לפני שמבינים אם זה טוב או רע – שיש אקשן, ואקשן זה תמיד טוב.

ואכן, מרס כוכב האקשן סופסוף יוצא להילוך רגיל השבוע, ומכיון שהוא מייצג את הצד הגברי שנמצא אצל כולנו, אפשר לומר אכן שהגברים הם הראשונים שמושפעים ממנו, ולטובה: סוף סוף אפשר לצאת מתוך כל הבלגן הערפול והבלבול של השבועות האחרונים, של הבדידות, של אי הידיעה.. פתאום הכל הופך ברור, עובדתי, כאן ועכשיו. וזה אומר שהגברים שלנו הופכים נגישים יותר, ולמי? אליכם, נשים..

ובגדול, זה אומר שזה בדיוק הזמן לאלחכות שהם יזמו, אלא לקחת יזמה בעצמכן, כשאתן יודעות שזה אפשרי..

אבל ונוס השבוע – אוהו… לה יש את הבלגנים שלה. זויות פעולה עם פלוטו יופיטר וסטורן בשבוע אחד זה יותר מדי לכל אשה, בטח לונוס..

וזה אומר שמצבי הרוח שלכן נעים בין הצורך החזק במגע, לצורך בהתלהבות ובהומור ובכיף, לבין הצורך בגבולות מוגדרים, במערכת יחסים מדויקת ובוגרת, ואפילו במערכת שמובילה בסופו של דבר למיסוד קשרים, אם אפשר.

וזה אומר שאתן משתנות השבוע, ואפילו משתנות במהירות, וזה יכול להטריף כל גבר כידוע, מה גם שהשבוע זה קורה שלוש פעמים…

אז העצה שלי אליכן היא כזאת: השבוע זה הזמן לנשים לקחת שליטה ולחזר, אבל להבטיח לי ולכוכבים שאם זה מצליח ומוציא אתכן לדייט – אתן לא משגעות אותם, לא מתזזות אותן, לא הולכות באות נעלמות וחוזרות, כי אם כבר הם נגישים – תנסו גם אתן להיות כאלה: מרס במזל טלה עלול להיות מאוד לא סלחן, והוא לא יתקשר שוב.

מי המזלות שהשבוע חוזרים לעצמם? מזלות האש בעיקרון: טלה, אריה, קשת וגם המאזנאים והגדיים.

מי המזלות שצריכים להזהר במיוחד מתיזוז יתר? מאזניים, תאומים, דגים, וקשתים..

בי קול, ותנו ללב להוביל!

ואיך זה נראה בשטח?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צרו קשר

כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)