הורוסקופ אהבה – 20 לדצמבר 2020

 אז.. מה קורה השבוע בשמים שקשור לאהבה?

נתחיל מהצמידות הזו של סטורן הנוקשה ויופיטר האופטימי  שעוברים למזל דלי: איך הם ישפיעו על האהבה שלנו?

התשובה לא ממש ברורה במה שקשור לסטורן אבל לגבי מזלות דלי אריה שור ועקרב – זה בהחלט מביא איתו תקופה אופטימית יותר ופתוחה יותר לאהבה, ובמקרה של סטורן – הרבה מבני המזלות האלה גם ירגישו השנה שמתחילה בעצם עכשיו צורך למסד קשרים ולהפוך את מה שהתחיל כסטוץ והמשיך כקשר – למשהו רציני יותר..

שווה לנסות אותם בזהירות, את החבר'ה האלה, כי לפעמים בשורת המיסוד ואפילו האופטימיות מחלחלת לאט למי שהתרגל ללבד שלו…

הזוית הקשה של השבוע – זו זוית הפעולה בין מרס לפלוטו. הזוית הזו לא מביאה איתה בשורה למי שרוצה כפיות עדינות מתחת לפוך או ארוחת בוקר זוגית: הזוית הזו מבטיחה יותר סקס סוער ואחר כך כמה דרמות ואיזה ריב על איזו שטות…

סקס זה תמיד טוב, אבל עדיף כזה שמשאיר טעם טוב ולא תחושת החמצה או כעס, ולכן כדאי למשש את הדופק בזהירות לפני שנכנסים למיטה כדי לברר אם אין חילוקי דיעות ברורים בין רק כוח לבין רק לא ביבי, כדי למנוע ויכוחים בהמשך..

ומה קורה עם ונוס שלנו? האמת שהיא קצת מתפרעת במזל קשת, והפלירטים רצים חופשי, אמה מה – זוית המתח שלה עם אורנוס השבוע עלולה לגרום לתסמונת המוכרת של הולכים חוזרים לא מתקשרים כן מתקשרים באופן סדרתי יותר, אלמנט שמכניס אולי יותר חשק אבל גם חוסר בטחון ואמון בקשר, ולטווח ארוך כולנו יודעים כמה זה חשוב…

השמש ומרקורי עוברים למזל גדי – וזה אומר שגם האריות וגם התאומים והבתולות הופכים רציניים יותר השבוע, כך ששיש גם פוטנציאל רציני יותר גם לקשר איתם, ולכן כדאי גם לגשת אליהם ממקום רציני ולא סטוציונרי, להפגין דאגה ואחריות אך לא פזיזות ואימפולסיביות, מה שאומר שדייט בחושך או נסיעה אימפולסיבית לאבו דאבי זה ממש לא במקום עכשיו, עם מטושים או בלעדיהם.

כן, זה הזמן לרצינות, חברות וחברים – זה תכניות עתידיות, ומבט מהורהר אל העתיד ולא למחשוף שלפניכם, קפיש?

יום שני מראה את כל הפוטנציאלים והתנועות ביום אחד – הבה נתבונן בו וננסה להבין לעומק היכן היא מסתתרת לה השובבה שלנו, האהבה..

 

@

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום במחירי קורונה מיוחדים!.

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כולל עבר הווה עתיד תוך סקירה ספיציפית לשנה הקרובהף וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד. 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו. 

מוזמנים למפגש! 

 0524215559  או  [email protected]   

 

שבועמקסים – מיאיר 🙂

 

וביום רביעי בערב  – סדנת סטורן ביג – לא לשכוח! 

הנה זה כאן:      https://rinatburg.ravpage.co.il/satbig

 

2 thoughts on “הורוסקופ אהבה – 20 לדצמבר 2020”

  1. היי יאיר. אני מעוניינת להשתתף בסדנת הביג. אך יש לי גם שאלה וגם בקשה.
    השאלה האם הניתוח של המפה שלי הוא לפני כולם?
    והבקשה היא לעזור לי קצת עם הזום.. כלומר לפני שזה מתחיל לגלות סובלנות כי הצד הטכנולוגי הוא לא הפורטה שלי…

    1. היי איילת – ראשית בשמחה רבה אבל.. הסדנה הנוכחית כבר מליאה. בקרוב נוציא עוד סדנה לדרך. נוח לך בבוקר או בערב? זה בשמונה וחצי בערב בכלל או בעשר בבוקר. יש גם סדנת יופיטר פליי היי בתכנון ממש בקרוב. אכן, הניתוח של סטורן הוא לפני כולם אבל הוא מתייחס רק לשאלה אחת שאת שואלת וזה ממש ניתוח קטן הקשור לצד הפרקטי של החיים אפשר אחר כך למי שירצה לעשות באופן פרטני גם אישי יותר ובתשלום. עם הזום אין שום בעייה לעזור גם אני לא הכי טכנולוגי אבל הצלחתי בכל זאת..:-)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צרו קשר

כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)